HABERLER

ACI KAYBIMIZ

ACI KAYBIMIZ Çok Değerli Büyüğümüz, eşsiz insan Şirketlerimizin Yönetim Kurulu eski Başkanı Dr.ing.MUSTAFA ŞEVKET BİRGİ beyefendiyi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Acımız sonsuzdur. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, tüm sevenlerine, eski çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyoruz. BİRGİ MEFAR ŞİRKETLER TOPLULUĞU

MEFAR İLAÇ, CPhI İstanbul 2016 FUARINA KATILDI

MEFAR İLAÇ, CPhI İstanbul 2016 FUARINA KATILDI Dünyanın lider fuar organizasyonu olan CPhI Worldwide portföyünün bir uzantısı olarak CPhI İstanbul 01-03 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. Mefar İlaç Sanayii A.Ş. ICSE hallunda E10 standında yerini almıştır. 13.06.2016

En Çevreci Tesis Ödülü Mefar’a verildi.

Ülkemiz sanayi tesislerinin arıtma konusunda duyarlılığının artmasını sağlamak, teşvik etmek, çevreye saygılı ve çevre konusunda yatırım yapan işletmeleri ödüllendirmek amacıyla ülke çapında %50’den fazla nüfusa hizmet veren 60 belediyenin üyesi olduğu “Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği (SKB)

Yeniliklerimiz

Değerli İşortaklarımız, Birgi Mefar ailesi olarak; verdiğimiz hizmetlerin kalitesini sürekli artırmak amacındayız. Çevre, iş sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz önemle Mefar İlaç Sanayii A.Ş. nin mevcut Sağlık Bakanlığı ve AB otoriteleri GMP Sertifikaları ile ISO sertifikalarına 2012 yılında; ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarını da ilave ettik.

MEFAR İLAÇ, CPhI WORLDWIDE FUARINA KATILDI

Mefar İlaç San. A.Ş., 13-15 Ekim 2015 tarihleri arası İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenen ve dünyanın en büyük sektör buluşması olan CPhl Worldwide’daki ICSE hallunda 3B2 standinda yerini aldı. Bu yıl 140 farklı ülkeden 110.000’nin üzerinde sektör profesyonelini bir araya getiren CPhl Worldwide, küresel ilaç pazarının gelişmesi ve yeni iş fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenmiştir.

sonraki